«Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації»
«Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації»

Поділитися новиною:

«Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації»

11 жовтня в читальній залі районної бібліотеки пройшов методичний день «Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації» для сільських бібліотекарів системи та Ганнопільської ОТГ.

Відкрила роботу методичного дня завідувач сектором культури та туризму Славутської РДА Валентина Бражук. Вона проконсультувала сільських бібліотекарів про ОТГ, різні їх форми, та рекомендації щодо організації надання бібліотечних послуг в умовах ОТГ.

Директор центральної районної бібліотеки Тетяна Пенчук, підвела підсумки обласних конкурсів, звернула увагу на ряд робочих питань «Забезпечення збереження книжкових фондів», «Особливості відбору і списання літератури. Складання актів на списання літератури як застарілої, зношеної та дублетної літератури». 

Продовжила роботу методичного дня завідуюча організаційно-методичним відділом Діна Сидорчук, яка підвела підсумки роботи бібліотек за 9 місяців.

Краєзнавець Лілія Бортнік звернули увагу присутніх на актуальні питання організації краєзнавчої роботи в бібліотеках системи надавши консультації «Забезпечення збереження краєзнавчого фонду бібліотеки», «Нетрадиційні форми краєзнавчої роботи публічних бібліотек».

Впродовж усього часу роботи бібліотекарі спілкувалися з колегами, обмінювалися досвідом роботи, обговорювали проблемні питання, були намічені основні напрямки подальшої роботи бібліотек району щодо краєзнавчої роботи.

На завершення працівниками районної бібліотеки Наталії Політіки та Надії Поплавської було проведено літературно – мистецьке свято «Володар у царстві духу» (до 160 – річчя від д.н. Івана Франка).

Альбом: «Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації» Альбом: «Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації» Альбом: «Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації» Альбом: «Краєзнавча діяльність бібліотек: сучасні вимоги, традиції та інновації»
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1025 | Переглядів: 138Дата публікації: 11:06 12.10.2016