ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Столяр Дмитро –  представник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що тиждень пройшов спокійно, без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 03.10.16 року по 10.00.16 року на території Славутського району зареєстровано 76 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 4: 2  факти крадіжок, 2-тілесні ушкодження. Протягом тижня 49 осіб притягнуто до відповідальності.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 263 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 39 виїзди, госпіталізовано 221 хворий, з них прооперовано 27.

Коваль Раїса –   начальник  Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України повідомила, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі. 

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району. Олег Віталійович зазначив, що активність населення  вкрай низька.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над освоєнням коштів сільських рад. Крім того, триває підготовка  до осінньо-зимового періоду (ремонт техніки, заготівля соляно-пісчаної суміші)

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1019 | Переглядів: 207Дата публікації: 14:27 10.10.2016