Нарада клубних працівників району
Нарада клубних працівників району

Поділитися новиною:

Нарада клубних працівників району

04 жовтня в приміщенні районного будинку культури відбулася нарада клубних працівників району, яку відкрила завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Валентина Бражук.

На нараді були розглянуті питання про сплату  платних послуг, про проведення заходу до Дня працівників культури  а також про участь в фестивалі патріотичної пісні, який буде  приурочений до Дня захисника України, адже  патріотична пісня возвеличує одвічні святині українського народу: любов до землі, до родини, до Батьківщини, подвигу героїв, прагнення до волі, незалежності, утверджує мужність і силу нашого народу, його благородство й звитягу.

Також Валентина Миколаївна   проаналізувавши   стан  діяльності  закладів  культури  клубного  типу,  дала  роз’яснення  для  працівників сільських клубних установ    про   впорядкування  документації   закладів  культури, надходження  і  використання  коштів від платної  діяльності та зосередила увагу на  підготовці  установ  культури  до  осінньо–зимового  періоду. Перед завклубами було поставлено конкретні доручення щодо благоустрою прилеглих територій та закріплених пам»яток культури.
Після закінчення  наради  клубні працівники мали можливість переглянути відеоролик «Михайло Грушевський – славетний історик України».

 

 

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1006 | Переглядів: 241Дата публікації: 16:56 04.10.2016