ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Леонід Радзивілюк.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Сампір Андрій  –  начальник  Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області доповів, що за селом Дяків горів торф, пожежники працювали дві доби,пожежу вдалося локалізувати.

Яцюк  Володимир -   начальника відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 26.09.16 року по 02.10.16 року на території Славутського району зареєстровано 68 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. З них у ЄРДР зареєстровано 3;  2 – факти  крадіжок, 1 – спроба незаконного заволодіння автотранспортом.

 Іващук Віктор –   головний лікар Славутської ЦРЛ поінформував, що на стаціонарному лікуванні перебуває 245 хворих. Шестеро  хворих перебуває в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила 40 виїздів, госпіталізовано 216  хворий, з них прооперовано 31. Також Віктор Дмитрович довів до відома присутніх, що завершується будівництво котельні для ЦРЛ.

Яремчук Володимир  –  начальник Славутської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного (100%)   та місцевого (105 %) бюджетів у вересні 2016 року.

Гаврилюк Олег – головний лікар Славутського центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району.  Станом на 03.10.16 обстежено 300 осіб (Головлівська дільниця). Крім того, він повідомив, що лікувальні заклади району  100% готові до опалювального  сезону.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» проінформував, що працівники філії на цьому тижні продовжуватимуть працювати над освоєнням коштів сільських рад. Крім того, триває підготовка  до осінньо-зимового періоду (ремонт техніки, заготівля соляно-пісчаної суміші).

Коваль  Раїса  –  начальник Славутського об’єднаного управління Пенсійного фонду України поінформувала присутніх, що пенсії виплачуються своєчасно та в повному обсязі.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі

 

Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ Альбом: ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ РОБОЧУ НАРАДУ
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1003 | Переглядів: 238Дата публікації: 14:52 03.10.2016