День вчителя - це дійсно всенародне свято
День вчителя - це дійсно всенародне свято

Поділитися новиною:

День вчителя - це дійсно всенародне свято

30 вересня в будинку культури села Старий Кривин відбулися районні урочистості з нагоди Дня вчителя.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися Маршук Б.П., голова Славутської райдержадміністрації, Радзивілюк Л.А., голова  районної ради, Бойчук Д.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Власюк В.В.., голова районного комітету профспілок працівників освіти Славутського району.

 «День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка б досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм вчителям. І хоч є певні труднощі в реформуванні освітянської галузі району, я впевнений, що ми разом, спільними зусиллями, їх подолаємо. Отож, хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які і надалі прославлятимуть наш, Славутський край»,- сказав зокрема у своєму вітальному слові Богдан Петрович Маршук.  

 За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено почесними грамотами та подарунками.

Після офіційної частини привітань та нагороджень  на гостей чекав святковий концерт підготовлений учнями Славутського  району. 

Альбом: День вчителя - це дійсно всенародне свято Альбом: День вчителя - це дійсно всенародне свято Альбом: День вчителя - це дійсно всенародне свято Альбом: День вчителя - це дійсно всенародне свято
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/1001 | Переглядів: 239Дата публікації: 09:07 03.10.2016