Вибори 2016 | Депутати обрані в багатомандатному виборчому окрузі до Славутської райнної ради у Хмельницькій області
Депутати обрані в багатомандатному виборчому окрузі до Славутської райнної ради у Хмельницькій області

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
кандидата у депутати

Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр)

Освіта

Партійність

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

Душнюк Галина Іванівна

10.01.1957

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Прус Валерій Федорович

13.11.1955

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Мороз Сергій Васильович

28.02.1983

вища

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Цехместрук Василь Петрович

06.05.1959

Професійно-технічна

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Почекета Анатолій Іванович

24.06.1960

вища

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Лавренчук Олексій Павлович

20.08.1979

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Чабанова Галина Юхимівна

02.08.1952

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Гринько Андрій Іванович

05.02.1983

вища

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Васильчук Сергій Петрович

09.08.1972

вища

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Бондарчук Петро Герасимович

01.02.1947

Загальна середня

Безпартійний

СРОП «БПП «Солідарність»

Сабінський Олексій Михайлович

05.11.1946

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Нечай Михайло Анатолійович

20.11.1952

вища

«БПП «Солідарність»

СРОП «БПП «Солідарність»

Радзивілюк Леонід Анатолійович

18.05.1960

вища

За Конкретні Справи

СРОПП «За Конкретні Справи»

Свідзінський Вячеслав Іванович

01.02.1957

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Корсун Анатолій Петрович

03.06.1967

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

 
 

Закусило Олег Олександрович

07.05.1993

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Олінійчук Оксана Віталіївна

09.09.1973

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Броніч Тамара Володимирівна

16.01.1973

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Репіна Любов Іванівна

25.10.1978

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Попенчук Надія Василівна

30.07.1965

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Ковальчук Наталія Володимірівна

29.03.1974

вища

Безпартійний

СРОПП «За Конкретні Справи»

Мазур Микола Іванович

27.09.159

вища

Батьківщина

СРПОВО «Батьківщина»

Левкович Микола Володимирович

05.01.1995

Професійно-технічна

Безпартійний

СРПОВО «Батьківщина»

Троцюк Зоя Анатоліївна

05.02.1973

вища

Батьківщина

СРПОВО «Батьківщина»

Гаврилюк Олег Віталійович

20.11.1969

вища

Безпартійний

СРПОВО «Батьківщина»

Сукова Галина Василівна

01.05.1971

вища

Безпартійний

СРПОВО «Батьківщина»

Панасюк Людмила Миколаївна

31.01.1979

вища

Батьківщина

СРПОВО «Батьківщина»

Мазур Нікіта Миколайович

27.11.1990

вища

Батьківщина

СРПОВО «Батьківщина»

Жигадло Наталія Георгіївна

09.08.1980

вища

Безпартійний

СРПОВО «Батьківщина»

Пшетоцький Олександр Володимирович

07.04.1971

Вища

Радикальна партії Олега Ляшка

СРО Радикальної партії Олега Ляшка

Поногайбо Валентина Іванівна

17.02.1967

Вища

Радикальна партії Олега Ляшка

СРО Радикальної партії Олега Ляшка

Семенчук Петро Степанович

05.12.1961

Вища

Радикальна партії Олега Ляшка

СРО Радикальної партії Олега Ляшка

Глущенкова Наталія Миколаївна

16.12.1968

Професійно-технічна

«Відродження»

СРОП «Відродження»

Сірук Валентина Василівна

23.04.1972

Професійно-технічна

«Відродження»

СРОП «Відродження»

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/info/page/603Дата публікації: 13:45 05.11.2015